8741004BGILFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8741004BGILFT
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC PCI EXPRSS/JITT ATTEN 24TSSOP
Duomenų lapai: 8741004BGILFT.pdf
  • Pranešimas
8741004BGILFT specifikacijos
Dalies numeris 8741004BGILFT Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 11813 pcs Duomenų lapas 8741004BGILFT.pdf
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Tiekėjo prietaisų paketas 24-TSSOP
Serija FemtoClock® Santykis - įvestis: išvestis 1:4
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PLL Yes Išvestis LVDS
Kiti vardai ICS8741004BGILFT
ICS8741004BGILFT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Pagrindinis tikslas PCI Express (PCIe) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvestis HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL Dažnumas - maks 160MHz
Diferencialas - įvestis: išvestis Yes/Yes Bazinės dalies numeris ICS8741004
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CBL 3COND 22AWG
Sandelyje: 92 pcs
parsisiųsti:
RFQ
87410-110LF
87410-110LF
Gamintojai: Amphenol FCI
apibūdinimas: CONN HEADER 20POS .050" STR PCB
Sandelyje: 32293 pcs
parsisiųsti:
RFQ
87417
Gamintojai: Klein Tools
apibūdinimas: NYLON-FILAMENT ROPE LANYARD
Sandelyje: 1132 pcs
87415
Gamintojai: Klein Tools
apibūdinimas: AIRCRAFT-CABLE LANYARD
Gamintojai: Amphenol FCI
apibūdinimas: CONN HEADER 100POS .050" STR PCB