870S208BKLF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
870S208BKLF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 870S208BKLF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC CLK BUF 2:4 250MHZ 32VFQFPN
Duomenų lapai: 870S208BKLF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
870S208BKLF specifikacijos
Dalies numeris 870S208BKLF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC CLK BUF 2:4 250MHZ 32VFQFPN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6118 pcs Duomenų lapas 870S208BKLF.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.465 V Įveskite Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer
Tiekėjo prietaisų paketas 32-VFQFPN (5x5) Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 2:4 Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 32-VFQFN Exposed Pad Išvestis LVCMOS, LVTTL
Kiti vardai 800-3251
870S208BKLF-ND
ICS870S208BKLF
ICS870S208BKLF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Įvestis HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL Dažnumas - maks 250MHz
Diferencialas - įvestis: išvestis Yes/No Išsamus aprašymas Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer IC 2:4 250MHz 32-VFQFN Exposed Pad
Bazinės dalies numeris ICS870S208
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
870W
870W
Gamintojai: PanaVise
apibūdinimas: CAMERA TREE - WHITE
Sandelyje: 1577 pcs
parsisiųsti: 870W.pdf