864S004AKILF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
864S004AKILF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 864S004AKILF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC BUFFER ZD LVDS ATTEN 32VFQFPN
Duomenų lapai: 864S004AKILF.pdf
  • Pranešimas
864S004AKILF specifikacijos
Dalies numeris 864S004AKILF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5893 pcs Duomenų lapas 864S004AKILF.pdf
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite Fanout Distribution, Jitter Attenuator, Multiplexer, Zero Delay Buffer
Tiekėjo prietaisų paketas 32-VFQFPN (5x5) Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 2:4 Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 32-VFQFN Exposed Pad PLL Yes with Bypass
Išvestis LVDS Kiti vardai ICS864S004AKILF
ICS864S004AKILF-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis CML, LVDS, LVPECL, SSTL
Dažnumas - maks 333.33MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/No
Diferencialas - įvestis: išvestis Yes/Yes Bazinės dalies numeris ICS864S004
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
864B509HF
864B509HF
Gamintojai: Bomar (Winchester Electronics)
apibūdinimas: CONN F JACK R/A NON-CONSTANT PCB
Sandelyje: 4341 pcs
parsisiųsti: 864B509HF.pdf
RFQ
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CIRC 6POS PLG TO CIRC 16AWG 26"
Sandelyje: 62 pcs
parsisiųsti: 864954-4.pdf
RFQ
864NT
864NT
apibūdinimas: CONN NUT FOR F JACK
Sandelyje: 5449 pcs
parsisiųsti:
864W
864W
Gamintojai: PanaVise
apibūdinimas: CCTV MAGNET BASE - WHITE
parsisiųsti: 864W.pdf
864QR
864QR
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: PVC CUTTER QUICK RELEASE
parsisiųsti: 864QR.pdf
864B509S
864B509S
parsisiųsti: 864B509S.pdf
864B509
864B509
parsisiųsti: 864B509.pdf
apibūdinimas: CIRC 6POS PLG TO CIRC 16AWG 21"