844N255AKILFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 844N255AKILFT
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SYNTHESIZER LVPECL 48VFQFN
Duomenų lapai: 844N255AKILFT.pdf
  • Pranešimas
844N255AKILFT specifikacijos
Dalies numeris 844N255AKILFT Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 15338 pcs Duomenų lapas 844N255AKILFT.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 2.625 V Tiekėjo prietaisų paketas 48-QFN (7x7)
Serija FemtoClock® NG Santykis - įvestis: išvestis 2:6
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 48-VFQFN Exposed Pad
PLL Yes Išvestis LVDS
Kiti vardai ICS844N255AKILFT
ICS844N255AKILFT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis LVCMOS, LVTTL, Crystal
Dažnumas - maks 156.25MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/No
Diferencialas - įvestis: išvestis No/Yes
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CRIMPER, INSULATION "O"(.080")
Sandelyje: 699 pcs
parsisiųsti: 844991-7.pdf
RFQ
844A
844A
Gamintojai: B&K Precision
apibūdinimas: PROGRAMMER EPROM UNIV DEVICE
Sandelyje: 4764 pcs
parsisiųsti: 844A.pdf