844441DMI-150LF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 844441DMI-150LF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC GENERATR CLK SAS/SATA 8SOIC
Duomenų lapai: 844441DMI-150LF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
844441DMI-150LF specifikacijos
Dalies numeris 844441DMI-150LF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 12356 pcs Duomenų lapas 844441DMI-150LF.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 2.625 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija FemtoClock® Santykis - įvestis: išvestis 1:1
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL Yes Išvestis LVDS
Kiti vardai 800-3349-5
844441DMI-150LF-ND
ICS844441DMI-150LF
ICS844441DMI-150LF-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Pagrindinis tikslas SAS, SAS-2, SATA CPU
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis Crystal
Dažnumas - maks 150MHz Diferencialas - įvestis: išvestis No/Yes