844021BGI-01LF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 844021BGI-01LF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC CLOCK GEN ETHERNET 8TSSOP
Duomenų lapai: 844021BGI-01LF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
96 pcs
192 pcs
288 pcs
576 pcs
  • Pranešimas
844021BGI-01LF specifikacijos
Dalies numeris 844021BGI-01LF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 11939 pcs Duomenų lapas 844021BGI-01LF.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Generator
Tiekėjo prietaisų paketas 8-TSSOP Serija FemtoClock®
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Išvestis LVDS Kiti vardai 800-2063
ICS844021BGI-01LF
ICS844021BGI-01LF-ND
ICS844021BGI01LF
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvestis Crystal Dažnumas - maks 170MHz