8422002AGILF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8422002AGILF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SYNTHESIZER LVHSTL 20-TSSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
8422002AGILF specifikacijos
Dalies numeris 8422002AGILF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5705 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.465 V Įveskite Frequency Synthesizer
Tiekėjo prietaisų paketas 20-TSSOP Serija FemtoClock®
Santykis - įvestis: išvestis 2:2 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
Išvestis LVHSTL Kiti vardai ICS8422002AGILF
ICS8422002AGILF-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis LVCMOS, LVTTL, Crystal
Dažnumas - maks 226.66MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/Yes
Diferencialas - įvestis: išvestis No/Yes Bazinės dalies numeris ICS8422002
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
84223C
84223C
Gamintojai: Murata Power Solutions
apibūdinimas: FIXED IND 22UH 600MA 600 MOHM
Sandelyje: 235235 pcs
parsisiųsti: 84223C.pdf
RFQ
84220
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SKT IMP 1DR 6PT 2"
Sandelyje: 2263 pcs
parsisiųsti:
RFQ
84223
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SKT IMP 1DR 6PT 2-3/16
parsisiųsti:
apibūdinimas: SKT IMP 1DR 6PT 2-1/8
8422002AGI-07LFT
8422002AGI-07LFT
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC SYNTHESIZER LVHSTL 20-TSSOP
parsisiųsti: 8422002AGI-07LFT.pdf
8422002AGILFT
8422002AGILFT
apibūdinimas: FIXED IND 2.2UH 2A 90 MOHM
parsisiųsti: 84222C.pdf
8422 060U1000
8422 060U1000
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: 2 #22 PE CBRD BRD PVC
Sandelyje: 85 pcs
apibūdinimas: SKT IMP 1DR 6PT 2-1/16
Gamintojai: Belden
Sandelyje: 165 pcs
Sandelyje: 91 pcs
8422002AGI-07LF
8422002AGI-07LF
parsisiųsti: 8422002AGI-07LF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus