79RC32H435-400BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
79RC32H435-400BC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 79RC32H435-400BC
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC MPU INTERPRISE 400MHZ 256BGA
Duomenų lapai: 79RC32H435-400BC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
79RC32H435-400BC specifikacijos
Dalies numeris 79RC32H435-400BC Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC MPU INTERPRISE 400MHZ 256BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4246 pcs Duomenų lapas 79RC32H435-400BC.pdf
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 256-CABGA (17x17) Greitis 400MHz
Serija Interprise™ Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DDR
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 256-LBGA
Kiti vardai IDT79RC32H435-400BC
IDT79RC32H435-400BC-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas MIPS32 Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 400MHz 256-CABGA (17x17) Pagrindinis procesorius MIPS32