79RC32H435-266BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
79RC32H435-266BC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 79RC32H435-266BC
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA
Duomenų lapai: 79RC32H435-266BC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
79RC32H435-266BC specifikacijos
Dalies numeris 79RC32H435-266BC Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4233 pcs Duomenų lapas 79RC32H435-266BC.pdf
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 256-CABGA (17x17) Greitis 266MHz
Serija Interprise™ Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DDR
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 256-LBGA
Kiti vardai IDT79RC32H435-266BC
IDT79RC32H435-266BC-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas MIPS32 Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 266MHz 256-CABGA (17x17) Pagrindinis procesorius MIPS32
Bendro procesoriai / DSP - Bazinės dalies numeris 79RC32
Papildomos sąsajos I²C, PCI, SPI, UART
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
79RC32H435-300BCG
79RC32H435-300BCG
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC MPU INTERPRISE 300MHZ 256BGA
Sandelyje: 5943 pcs
parsisiųsti: 79RC32H435-300BCG.pdf
RFQ
79RC32H434-400BC
79RC32H434-400BC
apibūdinimas: IC MPU INTERPRISE 400MHZ 256BGA
Sandelyje: 5243 pcs
parsisiųsti: 79RC32H434-400BC.pdf
RFQ
79RC32H435-266BCGI
79RC32H435-266BCGI
apibūdinimas: IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA
parsisiųsti: 79RC32H435-266BCGI.pdf
79RC32H434-350BCI
79RC32H434-350BCI
apibūdinimas: IC MPU INTERPRISE 350MHZ 256BGA
parsisiųsti: 79RC32H434-350BCI.pdf
parsisiųsti: 79RC32H434-350BC.pdf
79RC32H435-266BCI
79RC32H435-266BCI
parsisiųsti: 79RC32H435-266BCI.pdf
parsisiųsti: 79RC32H434-350BCG.pdf
79RC32H435-266BCG
79RC32H435-266BCG