72V851L10PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V851L10PFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 4096X18 10NS 64QFP
Duomenų lapai: 72V851L10PFG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
90 pcs
  • Pranešimas
72V851L10PFG specifikacijos
Dalies numeris 72V851L10PFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 2014 pcs Duomenų lapas 72V851L10PFG.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V851L10PFG
IDT72V851L10PFG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 144K (8K x 9 x 2)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas No
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA Autobusas kryptimi Bi-Directional