72V831L20TF8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V831L20TF8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SYNC FIFO 2048X9 20NS 64QFP
Duomenų lapai: 72V831L20TF8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V831L20TF8 specifikacijos
Dalies numeris 72V831L20TF8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5964 pcs Duomenų lapas 72V831L20TF8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V831L20TF8
IDT72V831L20TF8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 36K (2K x 9 x 2)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas No Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 50MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA
Autobusas kryptimi Bi-Directional Bazinės dalies numeris 72V831
Prieigos laikas 12ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V835L15PFI8
72V835L15PFI8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 2048X18 128QFP
Sandelyje: 5877 pcs
parsisiųsti: 72V835L15PFI8.pdf
RFQ
72V835L15PF8
72V835L15PF8
Sandelyje: 5539 pcs
parsisiųsti: 72V835L15PF8.pdf
RFQ
72V835L15PF
72V835L15PF
parsisiųsti: 72V835L15PF.pdf
72V835L15PFI
72V835L15PFI
parsisiųsti: 72V835L15PFI.pdf
72V835L10PF8
72V835L10PF8
parsisiųsti: 72V835L10PF8.pdf
72V831L15PF8
72V831L15PF8
apibūdinimas: IC SYNC FIFO 2048X9 15NS 64QFP
parsisiųsti: 72V831L15PF8.pdf
72V831L20PF
72V831L20PF
apibūdinimas: IC SYNC FIFO 2048X9 20NS 64QFP
parsisiųsti: 72V831L20PF.pdf
72V831L20TF
72V831L20TF
parsisiųsti: 72V831L20TF.pdf
72V831L15TF8
72V831L15TF8
parsisiųsti: 72V831L15TF8.pdf
72V831L20PF8
72V831L20PF8
parsisiųsti: 72V831L20PF8.pdf
72V831L15TF
72V831L15TF
parsisiųsti: 72V831L15TF.pdf
72V835L10PF
72V835L10PF
parsisiųsti: 72V835L10PF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus