72V811L15TF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V811L15TF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 512X9 15NS 64QFP
Duomenų lapai: 72V811L15TF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V811L15TF specifikacijos
Dalies numeris 72V811L15TF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4230 pcs Duomenų lapas 72V811L15TF.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V811L15TF
IDT72V811L15TF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 9K (512 x 9 x 2)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas No Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA
Autobusas kryptimi Bi-Directional Bazinės dalies numeris 72V811
Prieigos laikas 10ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V811L20PF8
72V811L20PF8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 512X9 20NS 64QFP
Sandelyje: 5146 pcs
parsisiųsti: 72V811L20PF8.pdf
RFQ
72V811L20TF
72V811L20TF
Sandelyje: 4027 pcs
parsisiųsti: 72V811L20TF.pdf
RFQ
72V811L15PFI8
72V811L15PFI8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 512X9 15NS 64QFP
parsisiųsti: 72V811L15PFI8.pdf
72V811L15TF8
72V811L15TF8
parsisiųsti: 72V811L15TF8.pdf
72V811L20PF
72V811L20PF
parsisiųsti: 72V811L20PF.pdf
72V811L15PFI
72V811L15PFI
parsisiųsti: 72V811L15PFI.pdf
72V811L15PFGI
72V811L15PFGI
parsisiųsti: 72V811L15PFGI.pdf
72V811L15PF
72V811L15PF
parsisiųsti: 72V811L15PF.pdf
72V811L15PF8
72V811L15PF8
parsisiųsti: 72V811L15PF8.pdf
72V811L15PFGI8
72V811L15PFGI8
apibūdinimas: IC MEM FIFO 512X9 64-TQFP
parsisiųsti:
72V811L20TF8
72V811L20TF8
parsisiųsti: 72V811L20TF8.pdf
72V815L10PF
72V815L10PF
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 512X18 10NS 128QFP
parsisiųsti: 72V815L10PF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus