72V3690L6BB8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V3690L6BB8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SS 32768X36 6NS 144-BGA
Duomenų lapai: 1.72V3690L6BB8.pdf2.72V3690L6BB8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V3690L6BB8 specifikacijos
Dalies numeris 72V3690L6BB8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 1638 pcs Duomenų lapas 1.72V3690L6BB8.pdf2.72V3690L6BB8.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 144-PBGA (13x13)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 144-BGA Kiti vardai IDT72V3690L6BB8
IDT72V3690L6BB8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 1.152M (32K x 36)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 166MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA Autobusas kryptimi Uni-Directional