72V3680L10PFI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V3680L10PFI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SS 16384X36 128TQFP
Duomenų lapai: 72V3680L10PFI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V3680L10PFI specifikacijos
Dalies numeris 72V3680L10PFI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5410 pcs Duomenų lapas 72V3680L10PFI.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 128-TQFP (14x20)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 128-LQFP Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA Autobusas kryptimi Uni-Directional