72V3670L10PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V3670L10PFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SS 8192X36 10NS 128-TQFP
Duomenų lapai: 1.72V3670L10PFG.pdf2.72V3670L10PFG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
36 pcs
  • Pranešimas
72V3670L10PFG specifikacijos
Dalies numeris 72V3670L10PFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 1879 pcs Duomenų lapas 1.72V3670L10PFG.pdf2.72V3670L10PFG.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 128-TQFP (14x20)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 128-LQFP Kiti vardai IDT72V3670L10PFG
IDT72V3670L10PFG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 288K (8K x 36)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA Autobusas kryptimi Uni-Directional
Bazinės dalies numeris 72V3670 Prieigos laikas 6.5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V3664L10PF8
72V3664L10PF8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO 8192X36 10NS 128QFP
Sandelyje: 4714 pcs
parsisiųsti: 72V3664L10PF8.pdf
RFQ
72V3670L15PFI8
72V3670L15PFI8
apibūdinimas: IC FIFO SS 8192X36 15NS 128-TQFP
Sandelyje: 4387 pcs
parsisiųsti: 72V3670L15PFI8.pdf
RFQ
apibūdinimas: IC FIFO SS 8192X36 10NS 128-TQFP
parsisiųsti: 72V3670L10PF8.pdf
72V3670L15PFI
72V3670L15PFI
parsisiųsti: 72V3670L15PFI.pdf
72V3670L15PF8
72V3670L15PF8
parsisiųsti: 72V3670L15PF8.pdf
72V3664L10PF
72V3664L10PF
parsisiųsti: 72V3664L10PF.pdf
parsisiųsti: 72V3664L15PF8.pdf
72V3670L6BB8
72V3670L6BB8
apibūdinimas: IC FIFO SS 8192X36 6NS 144-BGA
parsisiųsti: 72V3670L6BB8.pdf
72V3670L6BB
72V3670L6BB
parsisiųsti: 72V3670L6BB.pdf
apibūdinimas: IC FIFO SYNC II 36BIT 128-TQFP
parsisiųsti: 72V3670L10PF.pdf
72V3670L15PF
72V3670L15PF
parsisiųsti: 72V3670L15PF.pdf
parsisiųsti: 72V3664L15PF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus