72V3643L10PFG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V3643L10PFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC MEM FIFO 1024X36 128TQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
72 pcs
  • Pranešimas
72V3643L10PFG specifikacijos
Dalies numeris 72V3643L10PFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 2450 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 128-TQFP (14x20)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 128-LQFP Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties dydis 36K (1K x 36) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 100MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 400mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Prieigos laikas 6.5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V3642L10PFG
72V3642L10PFG
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 3.3V CMOS 120-TQFP
Sandelyje: 2180 pcs
parsisiųsti: 72V3642L10PFG.pdf
RFQ
72V3642L15PF8
72V3642L15PF8
apibūdinimas: IC FIFO 1MX72 15NS 120QFP
Sandelyje: 4915 pcs
parsisiųsti: 72V3642L15PF8.pdf
RFQ
72V3643L15PF
72V3643L15PF
apibūdinimas: IC SYNCFIFO 1024X36 15NS 128TQFP
parsisiųsti: 72V3643L15PF.pdf
72V3644L10PF8
72V3644L10PF8
apibūdinimas: IC FIFO 2048X36 10NS 128QFP
parsisiųsti: 72V3644L10PF8.pdf
72V3643L10PFG8
72V3643L10PFG8
apibūdinimas: IC MEM FIFO 1024X36 128TQFP
parsisiųsti:
72V3642L10PFG8
72V3642L10PFG8
apibūdinimas: IC FIFO 1MX72 10NS 120QFP
parsisiųsti: 72V3642L10PFG8.pdf
72V3643L10PF
72V3643L10PF
apibūdinimas: IC SYNCFIFO 1024X36 10NS 128TQFP
parsisiųsti: 72V3643L10PF.pdf
parsisiųsti: 72V3644L10PF.pdf
parsisiųsti: 72V3643L15PF8.pdf
parsisiųsti: 72V3643L10PF8.pdf
72V3643L12PF
72V3643L12PF
apibūdinimas: IC SYNCFIFO 1024X36 128TQFP
parsisiųsti:
parsisiųsti: 72V3642L15PF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus