72V3631L15PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V3631L15PFG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V3631L15PFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 512X36 15NS 120TQFP
Duomenų lapai: 72V3631L15PFG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
45 pcs
  • Pranešimas
72V3631L15PFG specifikacijos
Dalies numeris 72V3631L15PFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 2808 pcs Duomenų lapas 72V3631L15PFG.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 120-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 120-LQFP Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties dydis 18K (512 x 36) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 400µA
Autobusas kryptimi Bi-Directional Prieigos laikas 10ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V3624L10PF
72V3624L10PF
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO 512X36 10NS 128QFP
Sandelyje: 4414 pcs
parsisiųsti: 72V3624L10PF.pdf
RFQ
72V3631L20PF
72V3631L20PF
apibūdinimas: IC SYNCFIFO 512X36 20NS 120-TQFP
Sandelyje: 4270 pcs
parsisiųsti: 72V3631L20PF.pdf
RFQ
72V3631L15PF
72V3631L15PF
apibūdinimas: IC SYNCFIFO 512X36 15NS 120-TQFP
parsisiųsti: 72V3631L15PF.pdf
72V3631L15PF8
72V3631L15PF8
parsisiųsti: 72V3631L15PF8.pdf
72V3631L15PFG8
72V3631L15PFG8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 512X36 15NS 120TQFP
parsisiųsti: 72V3631L15PFG8.pdf
apibūdinimas: IC FIFO 512X36 15NS 128QFP
parsisiųsti: 72V3624L15PF8.pdf
72V3632L10PF8
72V3632L10PF8
apibūdinimas: IC BIFIFO 512X36X2 10NS 120-TQFP
parsisiųsti: 72V3632L10PF8.pdf
parsisiųsti: 72V3624L10PF8.pdf
parsisiųsti: 72V3624L15PF.pdf
parsisiųsti: 72V3632L10PF.pdf
72V3631L20PF8
72V3631L20PF8
parsisiųsti: 72V3631L20PF8.pdf
72V3631L15PQF
72V3631L15PQF
apibūdinimas: IC SYNCFIFO 512X36 15NS 132QFP
parsisiųsti: 72V3631L15PQF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus