72V3611L15PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V3611L15PFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 64X36 15NS 120TQFP
Duomenų lapai: 72V3611L15PFG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
45 pcs
  • Pranešimas
72V3611L15PFG specifikacijos
Dalies numeris 72V3611L15PFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 3296 pcs Duomenų lapas 72V3611L15PFG.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 120-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 120-LQFP Kiti vardai IDT72V3611L15PFG
IDT72V3611L15PFG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 2.25K (64 x 36)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas No
Išsiplėtimo tipas Width Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 500µA Autobusas kryptimi Bi-Directional
Bazinės dalies numeris 72V3611 Prieigos laikas 10ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V3611L15PQF
72V3611L15PQF
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 64X36 15NS 132QFP
Sandelyje: 4628 pcs
parsisiųsti: 72V3611L15PQF.pdf
RFQ
72V3611L20PF8
72V3611L20PF8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 64X36 20NS 120-TQFP
Sandelyje: 5226 pcs
parsisiųsti: 72V3611L20PF8.pdf
RFQ
72V3611L15PFG8
72V3611L15PFG8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 64X36 15NS 120TQFP
parsisiųsti: 72V3611L15PFG8.pdf
72V36110L7-5PFGI
72V36110L7-5PFGI
apibūdinimas: 3.3V SUPERSYNC II 36BIT FIFO