72V293L10PFI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V293L10PFI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 65536X18 10NS 80QFP
Duomenų lapai: 1.72V293L10PFI8.pdf2.72V293L10PFI8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V293L10PFI8 specifikacijos
Dalies numeris 72V293L10PFI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4756 pcs Duomenų lapas 1.72V293L10PFI8.pdf2.72V293L10PFI8.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai IDT72V293L10PFI8
IDT72V293L10PFI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 1.125M (64K x 18)(128K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 100MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V293
Prieigos laikas 6.5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V293L6BC
72V293L6BC
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO 65536X18 6NS 100BGA
Sandelyje: 1149 pcs
parsisiųsti: 72V293L6BC.pdf
RFQ
72V291L20TF8
72V291L20TF8
apibūdinimas: IC FIFO SS 32768X36 20NS 64QFP
Sandelyje: 4069 pcs
parsisiųsti: 72V291L20TF8.pdf
RFQ
72V293L10PFI
72V293L10PFI
apibūdinimas: IC FIFO 65536X18 10NS 80QFP
parsisiųsti: 72V293L10PFI.pdf
72V291L20TF
72V291L20TF
parsisiųsti: 72V291L20TF.pdf
72V293L15PF
72V293L15PF
apibūdinimas: IC FIFO 65536X18 15NS 80QFP
parsisiųsti: 72V293L15PF.pdf
72V291L20PF8
72V291L20PF8
parsisiųsti: 72V291L20PF8.pdf
72V293L6PFG
72V293L6PFG
apibūdinimas: IC FIFO SYNC II 3.3V 80-TQFP
parsisiųsti: 72V293L6PFG.pdf
72V293L6PF
72V293L6PF
apibūdinimas: IC FIFO 65536X18 6NS 80-TQFP
parsisiųsti: 72V293L6PF.pdf
72V293L10PF8
72V293L10PF8
parsisiųsti: 72V293L10PF8.pdf
72V293L10PF
72V293L10PF
parsisiųsti: 72V293L10PF.pdf
72V293L15PF8
72V293L15PF8
parsisiųsti: 72V293L15PF8.pdf
72V293L6PF8
72V293L6PF8
apibūdinimas: IC FIFO 65536X18 6NS 80QFP
parsisiųsti: 72V293L6PF8.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus