72V291L15TFI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V291L15TFI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SS 32768X36 15NS 64QFP
Duomenų lapai: 1.72V291L15TFI.pdf2.72V291L15TFI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V291L15TFI specifikacijos
Dalies numeris 72V291L15TFI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4432 pcs Duomenų lapas 1.72V291L15TFI.pdf2.72V291L15TFI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V291L15TFI
IDT72V291L15TFI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 1.125M (128K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V291
Prieigos laikas 10ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V291L15TF8
72V291L15TF8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SS 32768X36 15NS 64QFP
Sandelyje: 4307 pcs
parsisiųsti: 72V291L15TF8.pdf
RFQ
72V291L10TFG
72V291L10TFG
apibūdinimas: IC FIFO SS 32768X36 10NS 64QFP
Sandelyje: 1566 pcs
parsisiųsti: 72V291L10TFG.pdf
RFQ
72V291L15PF
72V291L15PF
parsisiųsti: 72V291L15PF.pdf
72V291L20PF8
72V291L20PF8
parsisiųsti: 72V291L20PF8.pdf
72V291L15TF
72V291L15TF
parsisiųsti: 72V291L15TF.pdf
72V291L20TF8
72V291L20TF8
parsisiųsti: 72V291L20TF8.pdf
72V291L15TFI8
72V291L15TFI8
parsisiųsti: 72V291L15TFI8.pdf
72V291L15PF8
72V291L15PF8
parsisiųsti: 72V291L15PF8.pdf
72V291L10TFG8
72V291L10TFG8
parsisiųsti: 72V291L10TFG8.pdf
72V291L20PF
72V291L20PF
parsisiųsti: 72V291L20PF.pdf
72V293L10PF
72V293L10PF
apibūdinimas: IC FIFO 65536X18 10NS 80QFP
parsisiųsti: 72V293L10PF.pdf
72V291L20TF
72V291L20TF
parsisiųsti: 72V291L20TF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus