72V285L15PFGI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V285L15PFGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC MEM FIFO 65536X18 64-TQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
72V285L15PFGI8 specifikacijos
Dalies numeris 72V285L15PFGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 1844 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Paketas / dėžutė 64-LQFP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 1.125M (64K x 18)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 60mA Autobusas kryptimi Uni-Directional