72V283L7-5PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V283L7-5PF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 32768X18 7-5NS 80QFP
Duomenų lapai: 1.72V283L7-5PF.pdf2.72V283L7-5PF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V283L7-5PF specifikacijos
Dalies numeris 72V283L7-5PF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4822 pcs Duomenų lapas 1.72V283L7-5PF.pdf2.72V283L7-5PF.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai IDT72V283L7-5PF
IDT72V283L7-5PF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 576K (32K x 18)(64K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 133.3MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V283
Prieigos laikas 5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V283L6PF
72V283L6PF
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO 32768X18 6NS 80QFP
Sandelyje: 4230 pcs
parsisiųsti: 72V283L6PF.pdf
RFQ
72V283L6PFG
72V283L6PFG
apibūdinimas: IC MEM FIFO 32768X18 80QFP
Sandelyje: 5622 pcs
parsisiųsti:
RFQ
72V283L7-5PFI8
72V283L7-5PFI8
apibūdinimas: IC FIFO 32768X18 80QFP
parsisiųsti:
72V283L7-5PFI
72V283L7-5PFI
apibūdinimas: IC FIFO 32768X18 7-5NS 80QFP
parsisiųsti: 72V283L7-5PFI.pdf
72V283L7-5PFGI8
72V283L7-5PFGI8
parsisiųsti: 72V283L7-5PFGI8.pdf
72V283L6PF8
72V283L6PF8
parsisiųsti: 72V283L6PF8.pdf
72V283L7-5BCI
72V283L7-5BCI
apibūdinimas: IC FIFO 32768X18 7-5NS 100-BGA
parsisiųsti: 72V283L7-5BCI.pdf
72V283L7-5PFGI
72V283L7-5PFGI
parsisiųsti: 72V283L7-5PFGI.pdf
72V283L7-5PF8
72V283L7-5PF8
parsisiųsti: 72V283L7-5PF8.pdf
72V283L6PFG8
72V283L6PFG8
72V285L10PF
72V285L10PF
apibūdinimas: IC FIFO SS 65536X18 10NS 64-TQFP
parsisiųsti: 72V285L10PF.pdf
72V283L7-5BC
72V283L7-5BC
parsisiųsti: 72V283L7-5BC.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus