72V271LA15PFGI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V271LA15PFGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SS 16384X18 15NS 64QFP
Duomenų lapai: 1.72V271LA15PFGI.pdf2.72V271LA15PFGI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
90 pcs
  • Pranešimas
72V271LA15PFGI specifikacijos
Dalies numeris 72V271LA15PFGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 2387 pcs Duomenų lapas 1.72V271LA15PFGI.pdf2.72V271LA15PFGI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V271LA15PFGI
IDT72V271LA15PFGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 288K (32K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA Autobusas kryptimi Uni-Directional