72V265LA10PFG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V265LA10PFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SS 16384X18 10NS 64-TQFP
Duomenų lapai: 1.72V265LA10PFG.pdf2.72V265LA10PFG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
90 pcs
180 pcs
  • Pranešimas
72V265LA10PFG specifikacijos
Dalies numeris 72V265LA10PFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 2126 pcs Duomenų lapas 1.72V265LA10PFG.pdf2.72V265LA10PFG.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai 800-2336
IDT72V265LA10PFG
IDT72V265LA10PFG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 288K (16K x 18)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA Autobusas kryptimi Uni-Directional