72V263L7-5BCGI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V263L7-5BCGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 3.3V SUPERSYNC II 100LBG
Duomenų lapai: 72V263L7-5BCGI8.pdf
  • Pranešimas
72V263L7-5BCGI8 specifikacijos
Dalies numeris 72V263L7-5BCGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC FIFO 3.3V SUPERSYNC II 100LBG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3124 pcs Duomenų lapas 72V263L7-5BCGI8.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 100-CABGA (11x11)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 100-LBGA Kiti vardai IDT72V263L7-5BCGI8
IDT72V263L7-5BCGI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 144K (8K x 18)(16K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 133.3MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA Autobusas kryptimi Uni-Directional