72V263L10PFI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V263L10PFI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 8192X18 10NS 80QFP
Duomenų lapai: 1.72V263L10PFI8.pdf2.72V263L10PFI8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V263L10PFI8 specifikacijos
Dalies numeris 72V263L10PFI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 6022 pcs Duomenų lapas 1.72V263L10PFI8.pdf2.72V263L10PFI8.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai IDT72V263L10PFI8
IDT72V263L10PFI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 144K (8K x 18)(16K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 100MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V263
Prieigos laikas 6.5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V263L6PF
72V263L6PF
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO 8192X18 6NS 80QFP
Sandelyje: 3984 pcs
parsisiųsti: 72V263L6PF.pdf
RFQ
72V263L10PF
72V263L10PF
apibūdinimas: IC FIFO 8192X18 10NS 80QFP
Sandelyje: 5954 pcs
parsisiųsti: 72V263L10PF.pdf
RFQ
72V263L15PF8
72V263L15PF8
apibūdinimas: IC FIFO 8192X18 15NS 80QFP
parsisiųsti: 72V263L15PF8.pdf
72V263L6BCG8
72V263L6BCG8
apibūdinimas: IC FIFO 3.3V SUPERSYNC II 100BGA