72V261LA10TFG8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V261LA10TFG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SS 8192X18 10NS 64QFP
Duomenų lapai: 72V261LA10TFG8.pdf
  • Pranešimas
72V261LA10TFG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V261LA10TFG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 3030 pcs Duomenų lapas 72V261LA10TFG8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V261LA10TFG8
IDT72V261LA10TFG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 144K (16K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA Autobusas kryptimi Uni-Directional