72V255LA15PF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V255LA15PF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SS 8192X18 15NS 64-TQFP
Duomenų lapai: 1.72V255LA15PF.pdf2.72V255LA15PF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V255LA15PF specifikacijos
Dalies numeris 72V255LA15PF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4136 pcs Duomenų lapas 1.72V255LA15PF.pdf2.72V255LA15PF.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V255LA15PF
IDT72V255LA15PF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 144K (8K x 18)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA