72V251L10JG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V251L10JG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V251L10JG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 4096X18 10NS 32PLCC
Duomenų lapai: 1.72V251L10JG.pdf2.72V251L10JG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
32 pcs
  • Pranešimas
72V251L10JG specifikacijos
Dalies numeris 72V251L10JG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 3915 pcs Duomenų lapas 1.72V251L10JG.pdf2.72V251L10JG.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 32-PLCC (14x11.46)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 32-LCC (J-Lead) Kiti vardai IDT72V251L10JG
IDT72V251L10JG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 72K (8K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas No
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA Autobusas kryptimi Uni-Directional
Bazinės dalies numeris 72V251 Prieigos laikas 6.5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V245L20TF
72V245L20TF
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 4096X18 20NS 64QFP
Sandelyje: 5178 pcs
parsisiųsti: 72V245L20TF.pdf
RFQ
72V251L10JG8
72V251L10JG8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 4096X18 10NS 32PLCC
Sandelyje: 5749 pcs
parsisiųsti: 72V251L10JG8.pdf
RFQ
72V251L10PFG8
72V251L10PFG8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 4096X18 10NS 32QFP
parsisiųsti: 72V251L10PFG8.pdf
72V251L10PF8
72V251L10PF8
parsisiųsti: 72V251L10PF8.pdf
72V245L20PF8
72V245L20PF8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 4KX18 20NS 64QFP
parsisiųsti: 72V245L20PF8.pdf
72V251L10J8
72V251L10J8
parsisiųsti: 72V251L10J8.pdf
72V251L10J
72V251L10J
parsisiųsti: 72V251L10J.pdf
72V245L20PF
72V245L20PF
parsisiųsti: 72V245L20PF.pdf
72V245L20TF8
72V245L20TF8
parsisiųsti: 72V245L20TF8.pdf
72V251L10PFG
72V251L10PFG
parsisiųsti: 72V251L10PFG.pdf
72V251L10PF
72V251L10PF
parsisiųsti: 72V251L10PF.pdf
72V251L15J
72V251L15J
parsisiųsti: 72V251L15J.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus