72V245L10TFG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V245L10TFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 4096X18 10NS 64QFP
Duomenų lapai: 1.72V245L10TFG.pdf2.72V245L10TFG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
80 pcs
  • Pranešimas
72V245L10TFG specifikacijos
Dalies numeris 72V245L10TFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4615 pcs Duomenų lapas 1.72V245L10TFG.pdf2.72V245L10TFG.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai 800-1520
IDT72V245L10TFG
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 72K (4K x 18)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA Autobusas kryptimi Uni-Directional