72V241L10PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V241L10PFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 4KX9 10NS 32QFP
Duomenų lapai: 1.72V241L10PFG.pdf2.72V241L10PFG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
72V241L10PFG specifikacijos
Dalies numeris 72V241L10PFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5010 pcs Duomenų lapas 1.72V241L10PFG.pdf2.72V241L10PFG.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 32-TQFP (7x7)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 32-LQFP Kiti vardai IDT72V241L10PFG
IDT72V241L10PFG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 36K (4K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas No
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA Autobusas kryptimi Uni-Directional