72V235L15TFGI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V235L15TFGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 2048X18 15NS 64QFP
Duomenų lapai: 72V235L15TFGI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
80 pcs
  • Pranešimas
72V235L15TFGI specifikacijos
Dalies numeris 72V235L15TFGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4346 pcs Duomenų lapas 72V235L15TFGI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V235L15TFGI
IDT72V235L15TFGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 36K (2K x 18)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas No
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA Autobusas kryptimi -