72V223L7-5PF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V223L7-5PF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 512X18 7-5NS 80QFP
Duomenų lapai: 1.72V223L7-5PF.pdf2.72V223L7-5PF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V223L7-5PF specifikacijos
Dalies numeris 72V223L7-5PF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4978 pcs Duomenų lapas 1.72V223L7-5PF.pdf2.72V223L7-5PF.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai IDT72V223L7-5PF
IDT72V223L7-5PF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 9K (512 x 18)(1K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 133.3MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA