72V221L20J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V221L20J8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V221L20J8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 1KX9 20NS 32PLCC
Duomenų lapai: 1.72V221L20J8.pdf2.72V221L20J8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V221L20J8 specifikacijos
Dalies numeris 72V221L20J8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5290 pcs Duomenų lapas 1.72V221L20J8.pdf2.72V221L20J8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 32-PLCC (14x11.46)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 32-LCC (J-Lead) Kiti vardai IDT72V221L20J8
IDT72V221L20J8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties dydis 9K (1K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas No Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 50MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V221
Prieigos laikas 12ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V221L15PFGI8
72V221L15PFGI8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 1KX9 15NS 32QFP
Sandelyje: 7729 pcs
parsisiųsti: 72V221L15PFGI8.pdf
RFQ
72V221L20PF
72V221L20PF
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 1KX9 20NS 32QFP
Sandelyje: 5087 pcs
parsisiųsti: 72V221L20PF.pdf
RFQ
72V221L15PFGI
72V221L15PFGI
parsisiųsti: 72V221L15PFGI.pdf
72V221L15PFG8
72V221L15PFG8
parsisiųsti: 72V221L15PFG8.pdf
72V223L6PF8
72V223L6PF8
apibūdinimas: IC FIFO 512X18 6NS 80QFP
parsisiųsti: 72V223L6PF8.pdf
72V221L15PFI8
72V221L15PFI8
parsisiųsti: 72V221L15PFI8.pdf
72V221L15PFI
72V221L15PFI
parsisiųsti: 72V221L15PFI.pdf
72V221L20PF8
72V221L20PF8
parsisiųsti: 72V221L20PF8.pdf
72V221L20J
72V221L20J
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 1KX9 20NS 32PLCC
parsisiųsti: 72V221L20J.pdf
72V223L7-5BC
72V223L7-5BC
apibūdinimas: IC FIFO 512X18 7-5NS 100BGA
parsisiųsti: 72V223L7-5BC.pdf
72V223L6BC
72V223L6BC
apibūdinimas: IC FIFO 512X18 6NS 100BGA
parsisiųsti: 72V223L6BC.pdf
72V223L6PF
72V223L6PF
parsisiųsti: 72V223L6PF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus