72V221L15JI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V221L15JI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V221L15JI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 1KX9 15NS 32PLCC
Duomenų lapai: 1.72V221L15JI.pdf2.72V221L15JI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V221L15JI specifikacijos
Dalies numeris 72V221L15JI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4199 pcs Duomenų lapas 1.72V221L15JI.pdf2.72V221L15JI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 32-PLCC (14x11.46)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 32-LCC (J-Lead) Kiti vardai IDT72V221L15JI
IDT72V221L15JI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties dydis 9K (1K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas No Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V221
Prieigos laikas 10ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V221L10PFG8
72V221L10PFG8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 1KX9 10NS 32QFP
Sandelyje: 8826 pcs
parsisiųsti: 72V221L10PFG8.pdf
RFQ
72V221L10PFG
72V221L10PFG
Sandelyje: 6477 pcs
parsisiųsti: 72V221L10PFG.pdf
RFQ
72V221L10PF
72V221L10PF
parsisiųsti: 72V221L10PF.pdf
72V221L15PFG
72V221L15PFG
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 1KX9 15NS 32QFP
parsisiųsti: 72V221L15PFG.pdf
72V221L15PFG8
72V221L15PFG8
parsisiųsti: 72V221L15PFG8.pdf
72V221L15JI8
72V221L15JI8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 1KX9 15NS 32PLCC
parsisiųsti: 72V221L15JI8.pdf
72V221L15PF
72V221L15PF
parsisiųsti: 72V221L15PF.pdf
72V221L15PF8
72V221L15PF8
parsisiųsti: 72V221L15PF8.pdf
72V221L15J8
72V221L15J8
parsisiųsti: 72V221L15J8.pdf
72V221L15J
72V221L15J
parsisiųsti: 72V221L15J.pdf
72V221L15PFGI
72V221L15PFGI
parsisiųsti: 72V221L15PFGI.pdf
72V221L10PF8
72V221L10PF8
parsisiųsti: 72V221L10PF8.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus