72V215L10TF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V215L10TF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 512X18 10NS 64STQFP
Duomenų lapai: 1.72V215L10TF.pdf2.72V215L10TF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V215L10TF specifikacijos
Dalies numeris 72V215L10TF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5425 pcs Duomenų lapas 1.72V215L10TF.pdf2.72V215L10TF.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V215L10TF
IDT72V215L10TF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 9K (512 x 18)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 100MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V215
Prieigos laikas 6.5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V215L15PFI
72V215L15PFI
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 512X18 15NS 64-TQFP
Sandelyje: 5891 pcs
parsisiųsti: 72V215L15PFI.pdf
RFQ
72V211L20J8
72V211L20J8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 512X9 20NS 32-PLCC
Sandelyje: 5759 pcs
parsisiųsti: 72V211L20J8.pdf
RFQ
72V211L20PF8
72V211L20PF8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 512X9 20NS 32-TQFP
parsisiųsti: 72V211L20PF8.pdf
72V215L15PF8
72V215L15PF8
parsisiųsti: 72V215L15PF8.pdf
72V215L15PF
72V215L15PF
parsisiųsti: 72V215L15PF.pdf
72V215L10TF8
72V215L10TF8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 512X18 10NS 64STQFP
parsisiųsti: 72V215L10TF8.pdf
72V215L10PF
72V215L10PF
parsisiųsti: 72V215L10PF.pdf
72V215L10TFG8
72V215L10TFG8
parsisiųsti: 72V215L10TFG8.pdf
72V211L20PF
72V211L20PF
parsisiųsti: 72V211L20PF.pdf
72V215L10TFG
72V215L10TFG
parsisiųsti: 72V215L10TFG.pdf
72V211L20J
72V211L20J
parsisiųsti: 72V211L20J.pdf
72V215L10PF8
72V215L10PF8
parsisiųsti: 72V215L10PF8.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus