72V211L10PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V211L10PFG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 512X9 10NS 32-TQFP
Duomenų lapai: 1.72V211L10PFG8.pdf2.72V211L10PFG8.pdf
  • Pranešimas
72V211L10PFG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V211L10PFG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 9716 pcs Duomenų lapas 1.72V211L10PFG8.pdf2.72V211L10PFG8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 32-TQFP (7x7)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 32-LQFP Kiti vardai IDT72V211L10PFG8
IDT72V211L10PFG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 4.5K (512 x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas No
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA Autobusas kryptimi Uni-Directional