72V2111L15PFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V2111L15PFGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 3.3V 15NS 64-TQFP
Duomenų lapai: 72V2111L15PFGI.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 885 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 885 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
45 pcs
90 pcs
  • Pranešimas
72V2111L15PFGI specifikacijos
Dalies numeris 72V2111L15PFGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC FIFO SYNC 3.3V 15NS 64-TQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 885 pcs Duomenų lapas 72V2111L15PFGI.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai 800-1512
IDT72V2111L15PFGI
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 4.5M (512K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA Autobusas kryptimi Uni-Directional
Bazinės dalies numeris 72V2111 Prieigos laikas 10ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V2111L15PFI8
72V2111L15PFI8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SS 512X9 15NS 64QFP
Sandelyje: 5745 pcs
parsisiųsti: 72V2111L15PFI8.pdf
RFQ
72V2111L10PF8
72V2111L10PF8
apibūdinimas: IC FIFO SS 512X9 10NS 64QFP
Sandelyje: 4748 pcs
parsisiųsti: 72V2111L10PF8.pdf
RFQ
72V2111L15PF
72V2111L15PF
parsisiųsti: 72V2111L15PF.pdf
72V2111L15PFI
72V2111L15PFI
parsisiųsti: 72V2111L15PFI.pdf
72V2113L10PF
72V2113L10PF
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 80-TQFP
parsisiųsti: 72V2113L10PF.pdf
72V2111L10PFG
72V2111L10PFG
Sandelyje: 927 pcs
parsisiųsti: 72V2111L10PFG.pdf
parsisiųsti: 72V2111L10PF.pdf
72V2111L20PF8
72V2111L20PF8
apibūdinimas: IC FIFO SS 512X9 20NS 64QFP
parsisiųsti: 72V2111L20PF8.pdf
72V2111L10PFG8
72V2111L10PFG8
parsisiųsti: 72V2111L10PFG8.pdf
72V2111L20PF
72V2111L20PF
parsisiųsti: 72V2111L20PF.pdf
72V2111L15PFGI8
72V2111L15PFGI8
parsisiųsti: 72V2111L15PFGI8.pdf
72V2111L15PF8
72V2111L15PF8
parsisiųsti: 72V2111L15PF8.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus