72V2105L15PFGI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V2105L15PFGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 64-TQFP
Duomenų lapai: 1.72V2105L15PFGI.pdf2.72V2105L15PFGI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
45 pcs
  • Pranešimas
72V2105L15PFGI specifikacijos
Dalies numeris 72V2105L15PFGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 1032 pcs Duomenų lapas 1.72V2105L15PFGI.pdf2.72V2105L15PFGI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V2105L15PFGI
IDT72V2105L15PFGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 4.5M (256K x 18)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 60mA Autobusas kryptimi Uni-Directional
Bazinės dalies numeris 72V2105 Prieigos laikas 10ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V2105L15PF
72V2105L15PF
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 64-TQFP
Sandelyje: 5278 pcs
parsisiųsti: 72V2105L15PF.pdf
RFQ
72V2105L20PF8
72V2105L20PF8
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 20NS 64-TQFP
Sandelyje: 5830 pcs
parsisiųsti: 72V2105L20PF8.pdf
RFQ
72V2105L15PFI
72V2105L15PFI
parsisiųsti: 72V2105L15PFI.pdf
72V2105L20PF
72V2105L20PF
parsisiųsti: 72V2105L20PF.pdf
72V2105L15PF8
72V2105L15PF8
parsisiųsti: 72V2105L15PF8.pdf
72V2105L15PFI8
72V2105L15PFI8
parsisiųsti: 72V2105L15PFI8.pdf
72V2105L10PF8
72V2105L10PF8
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 64-TQFP
parsisiųsti: 72V2105L10PF8.pdf
72V2105L10PFG8
72V2105L10PFG8
parsisiųsti: 72V2105L10PFG8.pdf
72V2111L10PF
72V2111L10PF
apibūdinimas: IC FIFO SS 512X9 10NS 64QFP
parsisiųsti: 72V2111L10PF.pdf
72V2105L15PFGI8
72V2105L15PFGI8
parsisiųsti: 72V2105L15PFGI8.pdf
72V2105L10PFG
72V2105L10PFG
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNC 10NS 64-TQFP
Sandelyje: 940 pcs
parsisiųsti: 72V2105L10PFG.pdf
parsisiųsti: 72V2105L10PF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus