72V2101L10PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V2101L10PFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 262144X9 10NS 64TQFP
Duomenų lapai: 72V2101L10PFG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
45 pcs
  • Pranešimas
72V2101L10PFG specifikacijos
Dalies numeris 72V2101L10PFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 1413 pcs Duomenų lapas 72V2101L10PFG.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V2101L10PFG
IDT72V2101L10PFG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 2.25M (256K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA Autobusas kryptimi Uni-Directional
Bazinės dalies numeris 72V2101 Prieigos laikas 6.5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V205L20PF8
72V205L20PF8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 16KX9 20NS 64QFP
Sandelyje: 4536 pcs
parsisiųsti: 72V205L20PF8.pdf
RFQ
72V2101L15PFI
72V2101L15PFI
apibūdinimas: IC FIFO SS 131X18 15NS 64QFP
Sandelyje: 4605 pcs
parsisiųsti: 72V2101L15PFI.pdf
RFQ
72V2101L15PF8
72V2101L15PF8
parsisiųsti: 72V2101L15PF8.pdf
72V205L20PF
72V205L20PF
parsisiųsti: 72V205L20PF.pdf
72V2101L20PF
72V2101L20PF
parsisiųsti: 72V2101L20PF.pdf
72V2101L15PF
72V2101L15PF
parsisiųsti: 72V2101L15PF.pdf
72V2101L10PFG8
72V2101L10PFG8
apibūdinimas: IC FIFO 262144X9 10NS 64TQFP
parsisiųsti: 72V2101L10PFG8.pdf
72V2101L15PFI8
72V2101L15PFI8
parsisiųsti: 72V2101L15PFI8.pdf
72V2101L10PF8
72V2101L10PF8
parsisiųsti: 72V2101L10PF8.pdf
72V205L20TF
72V205L20TF
parsisiųsti: 72V205L20TF.pdf
72V205L20TF8
72V205L20TF8
parsisiųsti: 72V205L20TF8.pdf
72V2101L10PF
72V2101L10PF
parsisiųsti: 72V2101L10PF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus