72V205L10PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V205L10PFG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 16KX9 10NS 64QFP
Duomenų lapai: 1.72V205L10PFG8.pdf2.72V205L10PFG8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
72V205L10PFG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V205L10PFG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 9696 pcs Duomenų lapas 1.72V205L10PFG8.pdf2.72V205L10PFG8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V205L10PFG8
IDT72V205L10PFG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 4.5K (256 x 18)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA Autobusas kryptimi Uni-Directional
Bazinės dalies numeris 72V205 Prieigos laikas 6.5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V205L15PF
72V205L15PF
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 16KX9 15NS 64QFP
Sandelyje: 4362 pcs
parsisiųsti: 72V205L15PF.pdf
RFQ
72V201L20PF
72V201L20PF
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 256X9 20NS 32-TQFP
Sandelyje: 4868 pcs
parsisiųsti: 72V201L20PF.pdf
RFQ
72V205L10TF
72V205L10TF
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 16KX9 10NS 64QFP
parsisiųsti: 72V205L10TF.pdf
72V205L10PF8
72V205L10PF8
parsisiųsti: 72V205L10PF8.pdf
72V205L10TF8
72V205L10TF8
parsisiųsti: 72V205L10TF8.pdf
72V201L20J8
72V201L20J8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 256X9 20NS 32-PLCC
parsisiųsti: 72V201L20J8.pdf
72V205L10PFG
72V205L10PFG
parsisiųsti: 72V205L10PFG.pdf
72V205L10TFG8
72V205L10TFG8
parsisiųsti: 72V205L10TFG8.pdf
72V205L15PF8
72V205L15PF8
parsisiųsti: 72V205L15PF8.pdf
72V205L10TFG
72V205L10TFG
parsisiųsti: 72V205L10TFG.pdf
72V201L20PF8
72V201L20PF8
parsisiųsti: 72V201L20PF8.pdf
72V205L10PF
72V205L10PF
parsisiųsti: 72V205L10PF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus