72V201L15PFGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V201L15PFGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 256X9 15NS 32-TQFP
Duomenų lapai: 72V201L15PFGI8.pdf
  • Pranešimas
72V201L15PFGI8 specifikacijos
Dalies numeris 72V201L15PFGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 10991 pcs Duomenų lapas 72V201L15PFGI8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 32-TQFP (7x7)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 32-LQFP Kiti vardai IDT72V201L15PFGI8
IDT72V201L15PFGI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 2.25K (256 x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas No
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA Autobusas kryptimi Uni-Directional