72V04L35J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V04L35J8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V04L35J8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO ASYNCH 4KX9 35NS 32PLCC
Duomenų lapai: 1.72V04L35J8.pdf2.72V04L35J8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V04L35J8 specifikacijos
Dalies numeris 72V04L35J8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5492 pcs Duomenų lapas 1.72V04L35J8.pdf2.72V04L35J8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 32-PLCC (14x11.46)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas No Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 32-LCC (J-Lead) Kiti vardai IDT72V04L35J8
IDT72V04L35J8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties dydis 36K (4K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Asynchronous
FWFT palaikymas No Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 22.2MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 60mA