72V04L15JG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V04L15JG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V04L15JG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO ASYNCH 4KX9 15NS 32PLCC
Duomenų lapai: 1.72V04L15JG.pdf2.72V04L15JG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
32 pcs
64 pcs
128 pcs
256 pcs
512 pcs
  • Pranešimas
72V04L15JG specifikacijos
Dalies numeris 72V04L15JG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 8146 pcs Duomenų lapas 1.72V04L15JG.pdf2.72V04L15JG.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 32-PLCC (14x11.46)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas No Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 32-LCC (J-Lead) Kiti vardai 800-2497-5
IDT72V04L15JG
IDT72V04L15JG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 36K (4K x 9)
Funkcija Asynchronous FWFT palaikymas No
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 40MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 60mA Autobusas kryptimi Uni-Directional