72V01L25JI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V01L25JI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V01L25JI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC ASYNCH 512X9 25NS 32-PLCC
Duomenų lapai: 1.72V01L25JI.pdf2.72V01L25JI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V01L25JI specifikacijos
Dalies numeris 72V01L25JI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5432 pcs Duomenų lapas 1.72V01L25JI.pdf2.72V01L25JI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 32-PLCC (14x11.46)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas No Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 32-LCC (J-Lead) Kiti vardai 800-2496-5
IDT72V01L25JI
IDT72V01L25JI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties dydis 4.5K (512 x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Asynchronous
FWFT palaikymas No Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 28.5MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 60mA