71V67603S150BGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V67603S150BGI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71V67603S150BGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 9M PARALLEL 119PBGA
Duomenų lapai: 1.71V67603S150BGI.pdf2.71V67603S150BGI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
84 pcs
  • Pranešimas
71V67603S150BGI specifikacijos
Dalies numeris 71V67603S150BGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5645 pcs Duomenų lapas 1.71V67603S150BGI.pdf2.71V67603S150BGI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 119-PBGA (14x22)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 119-BGA Kiti vardai IDT71V67603S150BGI
IDT71V67603S150BGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 150MHz 3.8ns 119-PBGA (14x22)