71V67602S133PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V67602S133PFG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71V67602S133PFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Duomenų lapai: 1.71V67602S133PFG.pdf2.71V67602S133PFG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
72 pcs
  • Pranešimas
71V67602S133PFG specifikacijos
Dalies numeris 71V67602S133PFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 6601 pcs Duomenų lapas 1.71V67602S133PFG.pdf2.71V67602S133PFG.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (14x14)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 100-LQFP Kiti vardai IDT71V67602S133PFG
IDT71V67602S133PFG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 9Mb (256K x 36) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 100-TQFP (14x14)