71V65803S100BGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V65803S100BGI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71V65803S100BGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 9M PARALLEL 119PBGA
Duomenų lapai: 71V65803S100BGI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
84 pcs
  • Pranešimas
71V65803S100BGI specifikacijos
Dalies numeris 71V65803S100BGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4935 pcs Duomenų lapas 71V65803S100BGI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous ZBT Tiekėjo prietaisų paketas 119-PBGA (14x22)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 119-BGA Kiti vardai IDT71V65803S100BGI
IDT71V65803S100BGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 9Mb (512K x 18) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 100MHz 5ns 119-PBGA (14x22)