71V65603S133PFG
IDT, Integrated Device Technology IncIDT, Integrated Device Technology Inc
71V65603S133PFG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71V65603S133PFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 9MBIT 133MHZ 100TQFP
Duomenų lapai: 71V65603S133PFG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
71V65603S133PFG specifikacijos
Dalies numeris 71V65603S133PFG Gamintojas IDT, Integrated Device Technology Inc
apibūdinimas IC SRAM 9MBIT 133MHZ 100TQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11943 pcs Duomenų lapas 71V65603S133PFG.pdf
Įtampa - suskirstymas 100-TQFP (14x14) Standartai Volatile
Programinė įranga 9Mb (256K x 36) "Shell" stilius 3.135 V ~ 3.465 V
Serija - RoHS statusas Tray
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 133MHz Polarizacija 100-LQFP
Išvesties izoliacija SRAM Kiti vardai 71V65603S133PFG-ND
IDT71V65603S133PFG
IDT71V65603S133PFG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)