71V3576S150PFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71V3576S150PFGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Duomenų lapai: 71V3576S150PFGI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
144 pcs
  • Pranešimas
71V3576S150PFGI specifikacijos
Dalies numeris 71V3576S150PFGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 20272 pcs Duomenų lapas 71V3576S150PFGI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 100-LQFP Kiti vardai IDT71V3576S150PFGI
IDT71V3576S150PFGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 150MHz 3.8ns 100-TQFP